Kilka słów O NAS


Zespół powstał w roku 2002 pod nazwą Forte. W roku 2003 nazwa zespoł została zmieniona na FORTI. Wiązało się to ze zmianami personalnymi. Pozostaje ona aktualna do dzisiejszego dnia. LATO 2012 przyniosło nowe wyzwania. Bartek postanowił wydać pierwszą solową płytę pt. " Zawirowały mną" nakładem Wydawnictwa Poparazzi. Na tej płycie znalazły się takie numery jak: Zawirowały mną, Stare Czasy, Dla Ciebie i wiele innych. W roku 2015 na początku czerwca ukazał się nasz singiel do piosenki " Bo dzisiaj jest piątek", który został bardzo dobrze oceninony przez publiczność. Już wkrótce kolejne teledyski do nowych piosenek z drugiej płyty, która ukaże się niedługo trzymajcie kciuki do zobaczenia na koncertach. Obecny skład zespołu: 


Hej, z tej strony Bartek lider zespołu Forti. Od dziecka lubiłem muzykę disco polo :) spełniam po prostu swoje marzenia, tworząc
i robiąc to co lubię. Od poniedziałku do piątku pracuję jako nauczyciel wf, jestem także trenerm drużyny młodzieżowej Korona Dobrzyniewo. Wolnych chwilach lubię dobry film, sport oraz podróże. 

 

Siemka nazywam się Mariusz ksywa "Gałek" - swoją przygodę z muzyką taneczną rozpocząłem w roku 1998 razem z Marcinem Siegieńczukiem w zespole "TOPLES", z którym wydaliśmy dwie płyty pt. "Ciało do ciała" i "Kochaś", następnie w roku 2002 powstała grupa VIP , z którą w 2004 roku wydałem płytę pt. "Nocne gry". Pewnie mi nie uwierzycie , ale muzyka nie jest moim największym hobby , otóż na pierwszy miejscu stawiam na sport , a w szczególności na piłkę nożną z którą jestem związany od dzieciństwa. Nie będę  dużo się rozpisywał bo można by było napisać dobrą i długą książkę. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam na nasze koncert. :)


 

Cześć, mam na imię Magda i jestem tancerką zespołu Forti od 2 lat. Na co dzień studiuję informatykę, ale moją prawdziwą pasją jest taniec. Obecnie należę do dwóch damskich ekip tanecznych: Killa Ladies i Casta. 14 lat temu zaczynałam w świecie tańca towarzyskiego, ale moje serce na zawsze skradł dancehall. Uwielbiam podróże, a moim marzeniem jest wyjazd na Jamajkę.

 

Hej! Nazywam się Jessica. Jestem tancerką zespołu Forti. Na co dzień studiuję prawo. Moją pasją jest siatkówka, podróżowanie, a przede wszystkim taniec. Jestem pełną energii, pozytywną, otwartą osobą, dlatego każdą wolną chwilę spędzam w gronie swoich przyjaciół. Siłę do działania czerpię poprzez kontakt z innymi ludźmi, co łatwo zauważyć na scenie. Staram się wyrażać swoją osobowość we wszystkim co robię. Taniec to pasja, która napędza moje życie i daje mi ogromną radość.

 

Hej, nazywam się Daria i jestem tancerką zespołu Forti. Na codzień studiuję elektronikę i telekomunikację. Swoją przygodę z tańcem zaczęłam w wieku 7 lat, który od tamtej pory stał się ważną częścią mnie i mojego życia. Obecnie tańczę hip-hop, ale moją pasją jest również podróżowanie i przy tym poznawanie kultury mieszkańców państw, które odwiedzam, a także mało popularny sport jakim jest unihokej.

 

Hej mam na imię Beata. Mam 18 lat. Jestem wesołą i bardzo towarzyską osobą. Moją pasją jest muzyka. Każdą wolną chwilę poświęcam na śpiew. Sprawia mi on ogromną przyjemność..

Skontaktuj się Z nami

MANEGER ZESPOŁU BARTEK

  511 817 802

GOSIA

  505 705 646

  e:bartekforti@onet.eu

  e:forti7bartek@wp.pl


formularz

    foto1


statuetka


     

     Licznik odwiedzin


527707

Który klip FORTI jest dla Ciebie najfajniejszy ?